Ünlülerden Güzel Görünmenin Sırları

Hepimizin güzellikleriyle hayranlığımızı kazandığı ünlüler, peki bu kadar güzel kalmayı nasıl becerebiliyorlar?

Makyaj Malzemeleri ve Ünlülerden Güzel Görünmeye Dair Sırlar

Angelina Jolie; nemlendiricili dudak balsamını fondötenle karıştıran ünlü oyuncu dudak çizgilerini belirginleştirmek için açık kahve renkli bir dudak kalemi kullanıyor. Kahve tonlu rujların her cilt rengine uyduğunu söyleyen ünlü oyuncu açık bej rengi rujunun üzerine parlatıcıyla makyajını tamamlıyor.

Cindy Crawford: şiş gözler için Cindy Crawford‘ın önerisi, çiğ patates dilimleri. Çiğ patates dilimlerini göz kapaklarına uygulayan ünlü oyuncu bunun göz şişliklerine iyi geldiğini söylüyor.

Ebru Şallı: güzelliğini cildinin temizliğine borçlu olduğunu vurgulayan Ebru Şallı, makyajla asla uyumadığını günlük cilt bakımını ihmal etmediğini belirtiyor. Ayda bir kez cilt bakımı, vücut bakımı ve kese yaptırdığını söyleyen ünlü manken sizde muhakkak ayda bir kere hamama gidip kese yaptırın diyor.

Gamze Özçelik; güzelliğini bir iki ayda yosunla yaptırdığı cilt bakımına borçlu olduğunu söylüyor, güzel oyuncu yosun maskeleri vücudu ve cildi müthiş derecede güzelleştiriyor, tavsiye ederim diyor.

Azra Akın: cildini doğru ve düzenli bir şekilde temizlemeyi ihmal etmediğini söyleyen Azra Akın beslenmesine ve uykusuna son derece önem verdiğini huzurlu ve mutlu olmanın da insanı güzelleştirdiğini belirtiyor.

Selma Ergenç: sabahları soğuk duş almanın kan dolaşımını hızlandırdığına, insanı gençleştirdiğine inanıyor, ayrıca temiz ve düzenli beslenmenin önemini söyleyen Selma Ergenç mutlu olmanın da insanı güzelleştirdiğine inananlardan.

Ünlülerden güzellik sırlarından ortak olan kişinin kendini sevmesi, uykusuna, yeme ve içmesine dikkat etmesi ve pozitif olması, siz de bunlara dikkat ettiğinizde ünlüler kadar güzel olmamanız için hiçbir neden yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*