Salon Dekorasyon Önerileri

Günün yorgunluğunu attığınız salonunuzun dekorasyonu oldukça önemlidir. Mobilya, aksesuar, duvarlar, halılar ve diğer tekstil ürünleri burada bir bütün oluşturmalıdır. Modern, pop-art ya da klasik bir tarzı yansıtan salon dekorasyonunda, kaliteli mobilyalar seçmeye özen gösterin.

klasik mobilya örnekleri

köşeli koltuk modelleri

Son yıllarda kullanımı giderek artan köşeli koltuklar, özellikle modern ev dekorasyonlarında öne çıkıyor. Tv ünitesi ile bir bütün oluşturan köşeli koltuklar, yine modern çizgili halı ve perdelerle tamamlanıyor. Renkli biblolar ve cam vazolar da yine modern dekore edilmiş salonlarda oldukça hoş bir görünüm sağlıyor.

salon dekorasyon örnekleri

Klasik dekorasyonun hakim olduğu salonlarda, avangarde mobilyalar oldukça şık ve havalı bir görünüm sağlıyor. Klasik çizgideki halılar ve perdeler de, klasik dekorasyonunuzu tamamlayacak önemli öğeler arasında yer alıyor. Duvarlarda, yine klasik çizgide duvar kağıtları oldukça hoş görünüyor.

salon dekorasyon modelleri

Pop art dekorasyonlarda,renkli koltuklar ve mobilya ürünleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan pop art desenli puflar da, ev dekorasyonuna ayrı bir hava katıyor. Tüm bunların yanı sıra, salonunuzda klasik ve modern, ya da modern ve pop art tarzları da bir arada yansıtabilirsiniz.

2013 dekorasyon önerileri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*