salatalık maskesi ile güzel bir görünüm

Salatalık Maskesi ile Güzel Bir Cilde Sahip Olmak

Salatalık Maskesi ile Cildinizdeki Farkı Hissedeceksiniz

Yüz ve boyun bölgenizin daha parlak ve sağlıklı olmasını mı istiyorsanız salatalık maskesini aşağıdaki vereceğimiz şekilde uyguladıktan sonra daha sağlıklı ve güzel bir yüze sahip olacaksınız. Yüzünüz bu maske ile öğle parlak bir görünüme sahip olacak ki, bu maskenin ardından ellerinizi yüzünüze sürdüğünüzde bunu fark edeceksiniz.

Bu konumuzda sizinde tahmin ettiğiniz gibi salatalık maskesi için gerekli malzemeler nedir ve salatalık maskesi nasıl yapılır açıklamaya çalışacağız.

Yüz ve boyun bölgenizdeki cildinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesini istiyorsanız Salatalık maskesini sizin istediğiniz güzelliği size kazandıracaktır.  Aşağıdaki özellikleri verilecek maskeyi istediğiniz bölgeye 30 dakika süre ile uyguladıktan sonra ılık su yardımı ile yıkayın. Gül suyu ile masaj yaparak ovuşturabilirsiniz.

Salatalık maskesini hazırlayabilmeniz için gerekli iki adet malzememiz var. Bunlar;

  • 2 adet salatalık ve
  • Bir miktar yoğurt

salatalık maskesi ile güzel bir görünümMaskemizi hazırlamak için ilk olarak yapmamız gereken salatalıkları ince ince rendeden geçirmek, rendeden geçirilmiş salatalıkları yaklaşık bir kaşık kadar yoğurt ile karıştırın. Bu işlemin ardından oluşan karışımı hafif hafif yüzünüze sürün. Yüzünüze sürdükten sonra yaklaşık 30 dakika yüzünüzde bekletin ve sürenin bitiminde ılık su ile yüzünüzü durulayın. Durulama işlemi sırasında ve sonrasında yüzünüzdeki farkı hissedeceksiniz. Daha parlak ve daha sağlıklı bir yüze sahip olacaksınız.

Eğer cildiniz kuru ise, salatalık maskesi yüzünüzdeki yağı emdiği için yukarıdaki hazırladığınız karışıma 2 çay kaşığı ay çiçek yağı eklemeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*