2016 Sezonu Bayanlar için Makyaj Önerileri

Güzelliğinize güzellik katacak 2016 yılına ait makyaj modasına ait detaylarla tanışmaya hazır mısınız? Hanımlar bu sezonda fondötenlerden uzak durmanız gerekecektir. Cildinizde doğal güzelliği yakalayabilmeniz için, hafif bir pudra kullanabilirsiniz. Göz makyajınızda hafif tonları kullanacaksınız. Ama siyah eyelerinizi çantanızdan çıkarmamayı da unutmamanız gerekmektedir. Çnkü siyah eyelier göz makyajınızda bu sezon bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Siyah eyeliner ile çarpıcı bakışlarınızı ön plana alabilirsiniz .

Makyaj modasında son sezonlarda olduğu gibi 2016 makyaj sezonunda da doğallık yine söz konusu olacaktır. Diğer sozonlarda da bu doğallığın farklı özelliklerini görmeye de devam edeceğiz. 2016 makyaj modası cildinizde varla yok arasında, belli belirsiz bir makyaj ile kusurlarınızı örtmek amacınız olmalıdır. Cildinizin doğal güzelliği ile daha sağlıkla bir makyaj modası 2016 sezonunda sizleri bekliyor.

2016 Makyaj Modasının Olmazsa Olmazları

  • Ten renginiz uygun pudranız,
  • Hafif tonlarda farlar,
  • Pembe tonlarda allıklar,
  • Saçlarda ise iri tokalar ve taraklar…

Unutmamak gerekir ki daha öncede söylediğimiz gibi 2016 makyaj modasında amacınız sağlıklı bir cilde sahip doğal güzellikleri tercih etmekten geçmektedir. Sağlıklı bir cilde giden ilk yol ise cildinizi temiz tutmaktan geçmektedir.  Gece makyajlarınızda ise kırmızı tonlardaki rujunuzu çantanızda bulundurabilirsiniz.

Ayrıca makyajınızın en güzel tamamlayıcısı olan parfümlerde ise hafif kokuları tercih edebilirsiniz. Daha fresh, çiçek kokularını makyajlarınızın tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*