2016-2017 Sezonu Sonbahar Kış Modasına Dair

2016 – 2017 sezonu sonbahar sezonunun renklerini ve özelliklerini yansıtan toprak ve kuru yaprak renkleri ile bizlerin karşısına çıkıyor. Sonbaharın tüm renklerini sonbahar modasın görmeniz mümkün olacaktır. Renk seçiminde beğeninize uygun tonlarda ve renklerde modelleri sonbahar kış sezonunda karşımızda olacaktır. Pastel mavi ve pastel pembe de sonbahar moda sezonunda tercih edilen renkler arasındadır. Sezonun yine vazgeçilmeyen renkleri arasında açık pembeler, beyaz, yeşil ve mavinin açık / koyu tonları dikkat çeken renkler arasında yer alacaktır.

Sonbahar 2016 -2017 Çanta TrendleriSonbahar 2016 -2017 Çanta Trendleri

Evet, yeni paragrafa başlarken 2016 – 2017 sonbahar kış sezonunda çanta modellerine ait özellikleri sizler için veriyor olacağız. Yeni sezonun ilk örneklerinde kare ve dikdörtgen şekilli köşeli çantalar gelmektedir. Ele geçirilen kayışlı çantalar, ananelerimiz gibi çanta ile elbise aynı eşleşen kumaşlarda tasarımlar gibi çanta trendler geliyor. Daha zamansız bir şey arayanlar için, podyumlarda hala egzotik baskılar ve saçak gibi, klasik abartı dolu çanta modelleri de var…

 

 

Sonbahar Modası: Tüylü yün hırkalar!Sonbahar Modası: Tüylü yün hırkalar!

Şuan sıcak havalar hâlâ deva ediyor olsa da serin havalar yakında kapımızda olacaktır. Serin havalarda içimizi ısıtacak renk ve modeller içeren 2016 – 2017 sonbahar kış sezonu hırka modellerini sizler için şimdiden paylaşmaya karar aldık.  Bu sezon yanınızdan asla ayırmamanız gereken trend hırkalar arasında salaş yün hırkalar gelmektedir. 2016 sonbahar modasında farklı renk ve desenler ile bu sonbahar sezonunda asla yanınızdan ayırmamanız gereken salaş yün hırkalar içinizi ısıtacak özelliklere sahiptir. Ayrıca bu birbirinden güzel hırkalar ile birbirinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Sonbahar renkleri arasında yer alan bu sonbahar sezonun da bir kıyafette karşımıza çıkacak en güzel kahve tonları, birbirinden şık ve rahat yün hırka modelleri ile karşımıza çıkacaklar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*