Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Tasarımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlenmek bütün bayanların hayalidir. Hayalini kurdukları o özel günde herkesin arasında en güzel ve en gösterişli kişi olmayı isterler.  Bu özel gün için her şey özenle seçilir, bütün hazırlıklar aylar öncesinden başlanır.  Saç modelleri de hayli kurulan o özel günde herkesten farklı olmak için aylar öncesinden birçok tasarım seçimi yapılır en uygunları seçilir.  Hayali kurulan o gecede gelini en çok gösteren detaylardan bir tanesidir, saçlar.  Saç modellerinizi seçerken yaptığınız her seçimde olduğu gibi bunda da dikkatli olmanız gerekmektedir. Saç modelinizi belirlerken en önemli ayrıntılardan bir tanesi de saçınızın gelinliğiniz ile uyum içerisin de olmasıdır. Her gelinlik modeline göre saçınızın tasarımı da değişiklik göstermektedir.

Saçlarınız sizin kişiliğinizi yansıtırlar. Kimisi sade, kimisi kabarık abartılı ve gösterişli modelleri tercih ederler. Saçlarınızda gösterişli bir görüntü sağlamanın yolu abartılı bir detay olmamalıdır.  Uzun bir saçınız var ise kesinlikle maşa yatırmayın. Uzun saçınız varsa düz topuz modellerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Güzel bir taç modeli ile gösterişli ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Koyu renk saçı olan bayanlar saçlarınıza gösteriş katmak için çiçek detaylarını kullanabilirisiniz. Saçınızda kullanacağınız aksesuarlar ile en göz alıcı kişi siz olabilirsiniz. (Ayrıca bakınız: Gösterişli gelin saçı aksesuarları) Bu durumda farklı ve şık bir topuz modelli ile gösterişli bir görünüme sahip olacaksınız.

Gelin saçı modelinizi seçerken düğününüzde kullanacağınız temaya uygun bir saç modelini seçmeniz gerekmektedir. Düğününüzü açık havada yapıyorsanız saçınıza yerleştireceğiniz çiçekler çok fazla hoş durmayacaktır.  Seçimlerinizde üç ayrıntıya dikkat ederseniz gösterişli bir görünüme sahip olabileceksiniz. Bu detaylar şunlar; düğünün mekanı, gelinlik ve gelin saçı modellidir. Bu ayrıntılar sizi şık ve gösterişli bir görünüme sahip edecektir.

Şimdi ise gelin adaylarımız için hazırladığımız saç modelleri arasında beğendiğiniz saç modellerini resmini kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Gösterişli Gelin Başı Modelli Örnekleri

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*