Bu Yılın Kadın Topuklu Ayakkabı Modası

Topuklu ayakkabılar kadınlar için vazgeçilmez, hatta bazı kadınlar için bir tutku da diyebiliriz. Topuklu ayakkabılar hem estetik görünümlü olması ile hem de birçok kıyafetle kullanılabildiği için çok sayıda kadının tercihi. Peki, bu yıl topuklu ayakkabıların hangileri moda? Hangi ayakkabıyı hangi kıyafetle giyebiliriz?

Bu yıl topuklu ayakkabılarda yüksek platform ve balerin ayakkabılar çok moda. Yüksek topuklara alışık olmanız çok önemli çünkü bu yıl yüksek topuklar o kadar güzel ki kullanmadan edemeyeceksiniz. Ayakkabı topuklarındaki metal aksesuarlar ayağınıza modern bir şıklık kazandırıyor.

Gizli topuklu ayakkabılar da son derece moda. Yüksek platformlu ama topuksuz görünen bu ayakkabılarla son derece havalı görünebilirsiniz. Topukları görünmeyen bu ayakkabıları mini elbiselerinizle rahatça kullanabilirsiniz.

Bu yılın Modasını Yansıtan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu yılın Kadın Topuklu Ayakkabı ModasıDolgu topuklarda bu yıl yine çok moda. Birbirinden renkli ve farklı desenli dolgu topuklu ayakkabıları kot pantolonlarınızla, İspanyol paçalarla, maksi boy elbiselerinizle, mini elbiselerinizle rahatça kullanabilir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada kullanabilirsiniz.

Stiletto ayakkabılar da bu yıl oldukça konuşulacak. Klasik görüntüsü ile stiletto ayakkabılar bu yıl çok renkli özellikle kırmızı renkteki stiletto ayakkabılar siyah mini elbiselerinizle kombineleyip kadınlığınızı konuşturabilirsiniz. Ayrıca kotlarınızla da kombineleyip hoş görünmeniz mümkün. Eğer ayakkabılarınız arasında stiletto yoksa bu yıl mutlaka bir tane edinin.

Bilekten bağlı sandaletler de yine çok moda. Birbirinden renkli sandaletlerle hem rahat edecek hem de şık olacaksınız. Sandaletlerinizi mini etek ve şortlarınızla rahatça Özellikle deri bilekten bağlı sandaletler ayağınızda zengin duracak ve çok sayıda kıyafetinize uyum sağlayacaktır.

Babetler de aynı şekilde birbirinden renkli ve hareketli özellikle pantolonların altına giyeceğiniz renkli babetleriniz cici bir görünüm sağlayacak ve ayaklarınızı rahat ettirecektir. Pantolon dışında şort ve bebe yaka elbiselerinizle de gayet rahat edeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*