Birbirinden Farklı 2013 Bermuda Modelleri

Yaz ayları geldiğinde, çok fazla ısınan havalardan dolayı herkes daha rahat ve daha ince kıyafetlerden yana seçimini yapmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan kısa şortlar bu sezon yerini bermuda anlamına gelen diz üstü şortlara bırakmıştır. Hem kadın hem de erkeklerin tercih ettikleri bermuda şort modellerini bu sezon etrafımızda sık sık görebiliriz. Kadınlar dolgu topuk ayakkabıları veya parmak arası sandaletleri ile giydikleri bermudaları rahatlıkla kombinleyebilirler.

2013 Bermuda şort modellerinden biraz bahsetmek gerekirse, karşımıza bu sezon birbirinden farklı çeşitlere sahip bermudalar çıkmaktadır. Örneğin; diz üstünde biten, düz kesim yıkamalı bermudalar, bu modeli düz tshirt ve hasır topuk ayakkabılarla kombinleyebiliriz. Retro bir görünüm veren bermuda şort modeli, bu modeli bustiyerler ve boyfriend ceketler ile kombinleyebiliriz. Düz kesim ve açık renkli bermudanızı parmak arası sandaletiniz ve sırt çantanızla tamamlayıp sportif bir görünüm elde edebilirsiniz. Yıkamalı renkli bermudalarda da bu sezon öne çıkan modeller arasında, ayrıca boyfriend kesimli ve önden pileli bermudalarda sokak modasında çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Podyumların en çok tutulan modelleri ise bol kesim ve ön paçası daha kısa biten bermudalar. Yaz aylarının ahengine uygun olan puantiyeli, paçaları dikişsiz salaş bermudalarda sezonda var olan modeller arasında.

Ayrıca sıkıldığınız ve daha farklı kullanmak istediğiniz pantolonlarınızı da diz üstü keserek bermuda olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  Birbirinden farklı 2013 Bermuda modelleri sizleri bekliyor. Seçim sizin…

2013′ Damga Vuracak Bermuda Şort Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*