Abiye kıyafetlere Uygun Takı Seçimi

Sizin için katılacağınız özel bir gece olabilir. Bu gece için müthiş bir abiye elbise bulmuş olabilirsiniz. Peki ya abiye kıyafetlere uygun takı seçimini nasıl yapacaksınız. Takı birçok kıyafeti bir numara üste taşırken, birçok kıyafeti de daha rezil bir duruma sokabiliyor.

Öncelikle askısız bir elbise kullanacak iseniz, boynunuza mutlaka bir gerdanlık şeklinde takı almalısınız. Dikkat edeceğiniz nokta kıyafetinize göre bir seçim yapmanızdır. Eğer elbiseniz sade bir elbise ise, takıda daha cesur ve öne çıkan detaylar kullanabilirsiniz. Ama kıyafetiniz zaten abartılı bir model ise, daha az ve daha sade bir takı almanız en doğru karar olacaktır.

Abiye kıyafetlere uygun takı seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurda, elbisenizin renginden daha farklı bir tonda takı kullanmanız. Örneğin kırmızı bir elbise giyiyorsanız asla kırmızı bir takı takmayınız. Siyah ya da krem rengi çok daha hoş duracaktır. Bu detaylara dikkat ettiğinizde elbisenizi tamamlamış olacak ve tamamen bir bütünlük elde etmiş olacak ve davetin  en şık kadını olacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*