2016 – 2017 Sonbahar Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da ayakkabı modelleri birbirinden şık ve güzellikteki modelleriyle sonbaharın serin günlerinde ve kışın soğuk günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutabileceksiniz. Ayrıca bu ayakkabı modelleri ile sezona ait bir birçok kıyafet ve aksesuarlarınız ile güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

2016-2017-deri-cizme-modelleri2016 – 2017 Diz Üstü Çizmelerde Sonbahar Kış Modası

Yaza veda etmeye başladığımız şu günlerde, artık sonbahar sezonu içinde hazırlıklar başladı. 2016 sonbahar sezonunun trendleri yeni sezonda vitrindeki yerlerini almaya başladı. Diz üstü çizmeler yeni sezonda harika bir kombin oluşturmak için iyi bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun diz üstü çizme modelleri 2016 – 2017 sezonu modasında şık ve rahat çeşitleri oldukça fazla ilgi göreceğe benziyor.

 

Sonbahar Kış Modası Trendleri Tüylü AyakkabılarSonbahar Kış Modası Trendleri Tüylü Ayakkabılar

Sonbahar Kış sezonunda yer alan tamamı tüylü ayakkabılar oldukça dikkat çeken trend tasarımlar iyi bir kombin oluşturmak isteyen bayanların dolaplarındaki yerlerini almaya başladı. Sezonun en fazla ses getirecek modelleri arasında yer alan tüylü ayakkabılar, renk alternatifleri ile de bayanların ilgisini üzerine çekmeye başladı, bile.

 

 

2016 – 2017 Tayt Çizmeler

Geçen sezon oldukça fazla dikkat çeken ve rağbet gören tasarımlar arasında yer alan diz üstü çizmeler, 2016 Sonbahar ve kış ayakkabı trendleri arasında daha dar ve tayt tasarımlar ile dikkat çeken dizüstü bayan çizmeler farklı renk seçenekleri ile sonbahar kış sezonunda öne çıkacak ve bayanların ilgisini üzerine toplayacak modeller arasında yer alıyor. Rugan ve parlak malzemlerin kullanıldığı modeller deri malzemelere göre daha fazla ilgi çekecek tayt ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

2016 Sonbahar Kadife Ayakkabı Modelleri

Kadife trend modası son dönemlerde ilgileri oldukça fazla üzerine çekmeye başladı. Bu ilgi kadife trendini 2016 sonbahar sezonunda trend modellerin tasarımlarında önemli bir yer tutacaktır. Hemen hemen her renk bayan ayakkabılarında kadife modeller yer alıyor. Çizmeler, topuklu ayakkabılar, botlar gibi hemen hemen her üründe rengarenk kadifeler 2017 kış sezonunda bayan ayakkabı modelleri arasında yerlerini almaya başladı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*