2015’in Makyaj Modasının Yeni Gözdeleri

2015 Makyaj modasi2015 makyaj modası ile güzelliğinize güzellik katacak önerilerle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sezon fondötenlerden uzak durarak pudra ile cildinizin doğal güzelliğine kavuşmasını sağlayacaksınız. Göz makyajlarında hafif tonlar daha fazla tercih edilecek olsada siyah eyelinerınızı çantanızdan eksik etmemenizi öneririz. 2015 sezonunda da siyah eyeliner göz makyajında vazgeçilmezler arasında yer alacak ve çarpıcı başışların ön plana çıkmasında büyük rol oynayacağına emin olabilirisiniz.

2015 Makyaj modası bu sezonda doğallığı ön plana çıkarmaktadır. Makyajın amacı kusurları örtmek olduğu unutulmadığı için bu sezonda da bu sebeple, makyajınızı var la yok arasında tutarak cildinizin kendi güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

2015 makyaj modasının olmazsa olmazları arasında; ten renginize uygun pudralar, abartılı olmayan hafif tonlarda farlar, bembe tonlarda allıklar yer almaktadır. Bu sezondaki makyajlarda kullanılacak renkler ise şeftali tonları, sıcak kahve favori renkler arasında yer almaktadır. Daha öncede söylediğiniz gibi bu sezon ayrıca siyah eyelinerinizibu saydıklarımızın arasında olduğunu unutmayın. Güzel olmanın en önemli koşulununun temiz bir cilde sahip olduğunu aklımızdan çıkarmamak gerekmektedir. Cildimizi temiz tutarak güzel görünen bir cildin yanında sağlıklı bir cilde de sahip olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir