2014’e Damga Vuracak Abiye Kıyafet Modası

2014 Bayan Elbise ModelleriAbiye elbiselerin çok geniş bir kullanım alanı var, o yüzden modacıların her sezon bu tip kıyafetler üzerinde titizlikle çalışıp yeni modeller tasarlamasına şaşırmamak gerekiyor. Söz, nişan ve düğün törenleri ile mezuniyet partileri için; özel toplantılarda, akşam yemeklerinde, günlük kıyafetlerden biraz daha gösterişli ve şık kıyafetler giymenin gerektiği her yerde kullanılabilen bu tarz kıyafetlere herkesin bir sebeple ihtiyacı olabiliyor. 2014 abiye elbise modelleri arasında uçuşan kumaşlardan dikilmiş elbiseler ve derin yırtmaçlı dar modeller yer alıyor.

Siyahtan vazgeçemeyen kadınlar her boydaki siyah abiye elbise modelleri arasından vücut biçimlerine ve zevklerine uygun bir parça bulabilirler. Vücudu saran balık etekli straples abiye elbiselerden birini yakıştırmak içinse düzgün ve orantılı bir vücuda sahip olmak gerekiyor. Dantelli elbiseler, tek omuzlu modeller, parıltılı bir kemerle süslenmiş derin V yakalı sade ama şahane tuvaletler de 2014 abiye elbise modelleri arasında göze çarpıyor. Yılın abiye modelleri arasında uzun abiye elbiseleri sevenler için de, kısa etek tutkunları için de birçok alternatif bulunuyor. Modacıların abiye koleksiyonlarında hemen her zaman çok sayıda siyah kıyafet bulunur; fakat daha renkli bir görünüm isteyenler turkuvaz, ten rengi, kırmızı, yeşil tonları ve yaz davetleri için de beyaz abiye elbiseler arasından tercih yapabilirler. Dantel her zaman abiyelere yakışan bir kumaş olmuştur; markaların tasarımları arasında çok sayıda dantelli abiyeler göreceksiniz.

Volanlı elbiseler de 2014 abiye trendleri arasında yer alıyor. Ön tarafı kısa arkası uzun modeller, pırıl pırıl satenlerle veya ışıldayan simli kumaşlarla tasarlanmış elbiseler ve daha fazlası abiye koleksiyonlarında alıcılarını bekliyor. 2014 abiye elbise çeşitleri arkası kuyruklu gösterişli modeller, sade elbiseler, vücudu saranlar, bayanlara bir masal prensesi görüntüsü veren uçuşan modeller, payetli elbiseler ve daha birçok model içeriyor. Modacılar fazlasıyla emek vermişler ve emeklerini değerlendirmenizi bekliyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*