2013 İlkbahar-Yaz Trendleri

Bahar mevsiminin gelmesiyle, yazlık parçalar da mağazaların vitrinlerindeki yerini aldı. Renkli ve canlı parçaların yer aldığı 2013 ilkbahar-yaz kombinleri arasında birbirinden şık parçalar yer alıyor.

sarı renkli elbise

 

Sarı rengin öne çıktığı 2013 ilkbahar-yaz aylarında sarıyı elbiselerde de göreceğiz. Belden oturtmalı modellerin yanı sıra mini elbiselerde de karşımıza çıkan sarı, yazın bronz teninize de çok yakışacak.

2013 ilkbahar yaz trendleri

 

Bu sezon da mini şortları sık sık göreceğiz. Hem ilkbahar hem de yaz aylarında tercih edebileceğiniz mini şortunuzu, yelek ve sweatshirtünüzle tamamlayabilirsiniz. Örgü desenli bu şart harika bir seçim olacak.

çiçek desenli pantolon modelleri

 

Bu yılın belki de en sevilen parçalarından birisi olan çiçek desenli pantolon, altın rengi kemik bilekliklerle harika görünüyor. Yaz aylarının en sevilen rengi beyaz ise bu kombine hem zarif hem de şık bir hava katıyor.

yazlık elbise modelleri

 

Bu sezon geometrik desenli elbise ve t-shirtler oldukça moda. Günlük hayatta ya da partilerde tercih edebileceğiniz bu geometrik desenli elbiseler, özellikle yaz için harika bir seçim!

mini şort modelleri

Yazın en sevilen parçalarından birisi olan mini şort, bu parçada farklı renkleri bir araya getiriyor. Ceket ve beli açık bluz ile tamamlanan bu kombin, bronz teninizde harika duracak.

 

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*