2013 İlkbahar Yaz Sezonuna Damga Vuracak Moda Renkler

2013 Moda Renkleri2013 ilkbahar yaz sezonu moda renkleri arasında en çok kırmızı, turuncu, beyaz ve parlement mavisi rengini görüyoruz. Özellikle yaz aylarında oluşan farklı renk tasarımları ile yapılan elbise ve pantolonlar yine bu yıl çok moda. Ceketler de ine birçok renklerin bir araya gerip farklı çiçek ve desenler oluşturduğu kombineler çok sık görülecek gibi duruyor.

Sizlerde yaz ayının hareketliliğine ve cıvıl cıvıl havasına katılmak istiyorsanız daha ince ve daha renkli ürünleri tercih etmelisiniz. 2013 ilkbahar yaz sezonu moda renkleri ile sizlerde modanın içinde olacak ve kendinizi ifade edebilecek ir kaç rengi sğreli dolaplarınızda tutabilirsiniz.

Beyaz her yıl olduğu gibi bu yıl daha çok pantolon ve badilerde kullanışmış. Kırmızılar ve turuncular ise daha çok elbise ya da tulum ürünlerinde boy gösteriyor.

Parlelement mavisi ise daha çok iş kıyafetlerinde ağırlıklı olarak kullanışmış ve ilkbahar dönemine hitap ediyor. En güzel kıyafetlerin yarışacağı yaz ayları için sizlere alışverişinizi yapmayı geciktirmeyin ve yaza bomba gibi bir giriş yapmış olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*