2013 En Güzel Yaz Trendleri

Her yıl, moda için, bir önceki yılı anımsatan figürlerle karşılaşıldığı gibi aslında daha çok yeni trendlerle gelmektedir. Genellikle modanın seyrini belirleyen fuarlar, festivaller, moda haftaları, 2013 yaz trendlerini insanların kullanımına sunmuşlardır.

2013 En Güzel Moda TrendleriKadınlar için belirleyici unsur olduğu bilinen moda, bu yaz doğal saç modelleri üzerinde durmaktadır. Bu doğallığın yanında, göz alıcı renklerden oluşan, tebeşire benzeyen saç boyaları ile pratik bir şekilde, saçlarda farklı renkte bölgeler yakalamak mümkündür. 2013 yaz trendlerinin en çok ilgi çeken bölümü, plajları süsleyen mayo ve bikiniler olacaktır. Monokiniler (mayokini) ve 50’li yıllardan hatırlayacağımız retro modeller bu yaz vitrinleri süslemiş bulunmaktadır. Göbeği açıkta bırakan kısa, kesik üstler, kadın smokinleri, ilginç sırt dekolteleri, uzun-yırtmaçlı etekler, şort-ceket takımlar, yüksek bel şalvar-pantolonlar, desenli pantolonlar, taytlar, yırtık kotlar, şort-tulumlar, bol paça pantolonlar, bele bağlanan hırkalar, aşırı-midi takılar, gladyatör-sandaletler, transparan çantalar, iddialı güneş gözlükleri ve çok daha fazlası 2013 yaz trendlerini oluşturmaktadır. Artık gelenek haline gelmiş “bu yazın renkleri” kısmına geldiğimizde ise, limon sarısı, ateş kırmızısı, mint yeşili, menekşe moru, zümrüt yeşili, lacivert ve şeftali renklerin ön plana çıktığı görülmektedir.

2013 yaz trendleri, karşımıza, biraz doğal, biraz çılgın, biraz nostaljik, biraz yenilikçi fakat genel olarak canlı renklerle karşımıza çıkmaktadır. Her yıl, kadınların vazgeçilmezi olan bu trendler, bu yıl da önce vitrinleri sonra da sokakları süslemeye çoktan başlamış bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*